המוצר מגיע תוך 14 ימי עסקים באמצעות שליח עד בית הלקוח

החברה אחראית למשך שנה מיום הרכישה לכל פגם או תקלה שנוגעים לאיכות המוצר שנרכש ובהנחה שנעשה במוצר שימוש סביר. האחריות אינה תקפה במקרה של שימוש בלתי סביר במוצר ובמקרה של שבר, קרע וקורוזיה. על סוללת המוצר יש אחריות למשך 6 חודשים.​

ניתן לממש האחריות למוצר שרכשתם רק בצירוף חשבונית הרכישה בלבד ודרך פנייה למוקד שירות הלקוחות שלנו בטלפון 1-700-700-219, שלוחה 1.

פרט לאתר האינטרנט שלנו, ניתן לרכוש את מוצרינו בכל אחד מהסניפים של תחנות הדלק סונול, תחנות הדלק טן, תחנות הדלק מנטה,תחנות הדלק מיקה, תחנות הדלק תפוז, בחנויות השקלית בבסיסי צה"ל (כוורת) וכן בחנויות פרטיות נוספות.

לפי תקנות משרד התחבורה הרכינוע מיועד לגיל 16 ומעלה

בשבילים מותרים ומדרכות. יש כמובן לחבוש קסדה ומגיני מרפק וברכיים.

UL הינה חברה אמריקאית המתעסקת במתן ייעוץ ואישורי בטיחות. החברה מספקת תעודות בטיחות, בדיקות תוקף, איכות של מוצרים, ופיקוח. בין כל התקנים שחברת UL הוציאה, הבולט מביניהם הינו תקן UL2272, המגדיר דרישות בטיחות למכשירי רכיבה חשמליים הכוללים סוללה נטענת ורכיבים חשמליים נוספים. תקן זה נועד להעריך ולבדוק את רמת הבטיחות של כלי תחבורה העובדים על חשמל, את רמת הבטיחות של הסוללות שלהם וספקי הכח שלהם, ומוודא שלכלים העומדים בתקן זה אין סכנת התחשמלות או קצר חשמלי. הקרוזר שלנו מצוייד בתקן זה.